Interior design

Navrhneme vám interiér, čo vás bude baviť

ORIGINALITE SA MEDZE NEKLADÚ


Tu to všetko začína. Keď Vás obklopia farby, vkus a umenie, je ľahké cítiť sa skvelo. Naše rôznorodé produkty a služby dokážu vnášať radosť, krásu a harmóniu na akékoľvek miesto. Túžime nimi pohladiť dušu a skrášľovať svet. Môže sa jednať o Váš vlastný domov či o komerčné priestory. Naše umelecké produkty dokážu vdýchnuť jedinečnosť a charakter každému miestu. Dokážeme zariadiť kompletný interiérový design hotelov (apartmány, lobby, konferenčné miestnosti), firemné a kancelárske priestory, privátne byty a domy, reštaurácie, kluby, autosalóny a iné showroomy.

Neorientujeme sa však len na vnútorné priestory. Krásu umenia prenášame mimo iného aj na automobily či na špecialitu z našej dielne – nápaditý Muczbag. Našou snahou je tvoriť okúzľujúce, príjemné a neopakovateľné prostredie pre obchodné i súkromné účely, v ktorom sa snúbi praktickosť s emociálnym prežitkom. Dokážeme preniesť motív umelca na takmer akýkoľvek objekt či miesto. Môžu to byť podlahy, steny, stropy, ale tiež nábytok a najrôznejšie interiérové doplnky.

Radi Vám pripravíme individuálny návrh podľa Vašich predstáv. Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie