HODNOTY

HODNOTY

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej napodobňovania je náš príbeh práve to, čo nás odlišuje a priťahuje zamestnancov, klientov a partnerov. Mark Muczka – duša celej agentúry, už viac ako 25 rokov vytvára hodnoty, ktoré sú kľúčom úspechu našej spoločnosti a za ktorými si pevne stojíme. Aby bola naša firma atraktívna a dlhodobo úspešná, je nutné mať nie len stratégiu, ale predovšetkým spolupracovať s kvalitnými ľuďmi, ktorí hľadajú prácu čo má zmysel a prináša svetu niečo užitočné. Nie sú to len prázdne marketingové heslá. My veríme, že pokiaľ sa vnútorne a ľudsky stotožníte s našimi hodnotami, naplní vás to energiou a nadšením začať našu spoločnú víziu realizovať. Pár čiernych oviec sa vždy nájde, ale tie v silnej kultúre nevydržia. V takom prípade je správne nechať ich odísť tam, kde tento problém mať nebudú a otvoria tak dvere iným. Rovnako ako keď prídete k niekomu na návštevu, hneď vycítite či sú ľudia vašej krvnej skupiny, tak aj podľa atmosféry vo firme poznáte, či v nej chcete pracovať alebo nie. Možno to znie tvrdo, ale v tomto sa vždy budeme riadiť intuíciou.

SPOĽAHLIVOSŤ
V dnešnej dobe je ťažké nájsť partnera, na ktorého by ste sa mohli 100 % spoľahnúť. A to nemyslíme len v osobnom živote. Svet biznisu je tvrdý, preto spoľahlivosť nie len vyžadujeme, ale sami ju ponúkame.

POKORA A REŠPEKT
Dve základné vlastnosti, ktoré už je dnes vzácnosť nájsť. Vychádzajú z ochoty sa učiť novým veciam, vedieť načúvať, prijímať nie len pozitíva, ale i negatív a uvedomovať si svet okolo nás.

LOJALITA
Je výsledkom naplnenie, keď vidíte vo svojom poslaní zmysel. Keď ste s niečím stotožnení, dokážete zo seba vydať nečakané výkony.

NADŠENIE
Naša práca nás baví, vidíme v nej zmysel, čo sa odráža aj na našich výsledkoch a celkovej atmosfére vo firme. A je to vidieť i navonok! Teší nás spokojnosť našich klientov.

ODVAHA
Prekonávame prekážky, učíme sa, používame nové technológie a vôbec sa toho nebojíme. Čo na tom, že to ostatní tak nerobia? Originalite sa medze nekladú.

ZMENY A POHYB
Hovorí sa, že zmena je život. Ten, kto sa zastaví a prestane vnímať zmeny, ktoré mu okolie prináša sa len ťažko posunie v živote ďalej. A to my rozhodne nie sme. Neustále sa prispôsobujeme, vyvíjame, skúšame nové veci a tým pádom sa i posúvame.

FLEXIBILITA
Úzko súvisí s tým prijať zmeny a takisto sa im vedieť prispôsobiť. Aby si naše široké portfólio udržalo vysokou kvalitu a jedinečnosť, je pre nás flexibilita nevyhnutná.

INTELIGENCIA
Pozor nemyslíme tým úroveň vzdelania, ale tzv. sedliacky rozum. Skrátka prepojenie srdca a mozgu.

 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie