Grafik

Grafik


Vyhlasujeme pátranie po osobe, ktorá bola naposledy videná medzi super schopnými.

Máš skúsenosti s grafikou, vyznáš sa v odbore, zároveň sa chceš naučiť niečo nové? Si komunikatívna osoba, nabitá energiou a zvládneš s úsmevom vyriešiť akúkoľvek situáciu? Ak hľadáš zaujímavú prácu na full-time a zaujíma ťa umenia, tak hľadáme práve teba.

V AuroGenio umožňujeme ľuďom získať unikátne zážitky v oblasti umenia a dizajnu. Máme obrovské ambície, takže sa do toho opierame naplno a ponúkame tak zaujímavú spoluprácu na kreatívnych projektoch, ktoré majú zmysel. Aktuálne hľadáme posilu do grafického tímu, ktorá nám pomôže s tvorbou letákov, katalógov, pozvánok, prezentáciami, úpravou fotiek a všetkým čo sa týka preslávenie umelca a budovanie jeho značky a značky spoločnosti, ktorá ho zastupuje. Neváhaj a napíš nám, možno si to práve ty, kto sa medzi nás pridá.


Požadujeme

kreativitu a samostatnosť
znalosť práce v grafických programoch Adobe (Photoshop Lightroom, Ilustrator, Indesign, After effects)
výhodou je znalosť 3Ds Max, Cinema 4D
základy programovania
multitasking, flexibilitu
tímového ducha, schopnosť komunikácie s kolegami
zmysel pre detail a schopnosť dotiahnuť projekty do konca

Čo ťa u nás čaká?
Kreatívne grafické vypracovávanie návrhov pre firemné materiály (letáky, vizitky, bannery, viacstránkové brožúry, katalógy), tvorba zaujímavých online newsletterov, práce v grafických programoch Adobe (Photoshop, Ilustrator, Indesign) zodpovednosť za predtlačovú úpravu (sadzba, typografie atď.)

Prečo pracovať práve s nami
Môžeš sa tešiť na prácu v krásnej vile na Vinohradoch, kde budeš obklopený/a umením a super priateľským a mladým kolektívom. Robíme len prácu, ktorá dáva zmysel, takže sa nemusíš báť frustrácie zo zbytočných procesov. Ponúkame osobné realizáciu a veľkú perspektívu, čo sa týka zverených projektov. 


Ak chceš byť súčasťou nášho tímu a spoznať nás osobne, pošli nám svoj CV na info@aurogenio.com a rozhodne pridaj ukážky svojej práce.

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie