Fotograf/retušér

Fotograf/retušérVyhlasujeme pátranie po osobe, ktorá bola naposledy videná medzi super schopnými.

Máš skúsenosti s fotografovaním, postprodukciou a fotomontážami? Si komunikatívna osoba, nabitá energiou a zvládneš s úsmevom vyriešiť akúkoľvek situáciu? Ak hľadáš zaujímavú prácu na full-time a zaujíma ťa umenia, tak hľadáme práve teba.

V AuroGenio umožňujeme ľuďom získať unikátne zážitky v oblasti umenia a dizajnu. Máme obrovské ambície, takže sa do toho opierame naplno a ponúkame tak zaujímavú spoluprácu na kreatívnych projektoch, ktoré majú zmysel. Aktuálne hľadáme šikovného človeka na pozíciu "Fotograf". Neváhaj a napíš nám, možno si to práve ty, kto sa medzi nás pridá.  

Požadujeme

kreativitu a samostatnosť
znalosť práce v programoch Adobe (Photoshop, Lightroom, Camera Raw)
výhodou je znalosť práce v programoch Indesign, After effects a Ilustrator
tímového ducha a schopnosť komunikácie s kolegami
zmysel pre detail a schopnosť dotiahnuť projekty do konca

Čo ťa u nás čaká?
Fotenie na vernisážach a eventoch u nás i v zahraničí, fotenie produktov, následná post produkcia a úpravy fotografií, práca v grafických programoch Adobe (Photoshop, Camera Raw, Lightroom).

Prečo pracovat s nami?

Môžeš sa tešiť na prácu v krásnej vile na Vinohradoch, kde budeš obklopený/a umením a super priateľským a mladým kolektívom. Robíme len prácu, ktorá dáva zmysel, takže sa nemusíš báť frustrácie zo zbytočných procesov. Ponúkame osobnú realizáciu a veľkú perspektívu, čo sa týka zverených projektov.


Ak chceš byť súčasťou nášho tímu a spoznať nás osobne, pošli nám svoj CV na info@aurogenio.com a rozhodne pridaj ukážky svojej práce.

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie