Fakturant/ka

Fakturant/ka


Hľadáme posilu do tímu na pozíciu asistent / ka managementu - fakturant / ka. Nechceš stereotyp? Nebojíš sa práce alá "od všetkého niečo" (excel, pochôdzky, analýzy, komunikácia s klientmi, fakturácia, administratívny a prevádzkový support apod.) Chceš sa stať súčasťou dynamickej spoločnosti, tímu plného krásnych (☺) ľudí a podieľať sa na vytváraní administratívneho zázemia v spoločnosti, ktorá zastupuje európsky uznávaného umelca? Nehanbi sa, zavolaj a príď sa nám ukázať. Ukáž nám, čo vieš, my dokážeme oceniť prácu.

Požadujeme
Milé a profesionálne vystupovanie, proaktívny, sebaistý, výrečný ale rešpektujúci prístup, záujem o činnosť firmy, samostatnosť ale aj spolupráca v tíme, trpezlivosť a ochota prijať zmeny. Skúsenosti s fakturáciou a prácou v ekonomickom oddelení výhodou.


Čo ťa u nás čaká?
Spolupráca na príprave marketingových materiálov, podpora chodu kancelárie. Podieľanie sa na tvorbe ďalších zaujímavých projektov.


Ak chceš byť súčasťou nášho tímu a spoznať nás osobne, pošli nám svoj CV na info@aurogenio.com


Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie