Externý prekladatel textov DE

PREKLADATEL TEXTOV DE


Chceš sa podieľať na propagácii európsky známeho umelca a byť súčasťou dynamického tímu? Hľadáme niekoho, kto sa nebojí na dennej báze komunikovať v nemčine. Máš rád / a výzvy a nebojíš sa chytiť príležitosť za "pačesy"? Tak hľadáme práve Teba!

Požadujeme
Hľadáme rodeného hovorcu alebo osobou, ktorá dlho žila v Nemecku vzhľadom k prekladu špecifických textov, flexibilitu, samostatnosť, tímového ducha a schopnosť komunikácie s kolegami, dodržiavanie stanovených časových deadlinov.


Čo ťa u nás čaká?
Zabezpečovanie prekladov produktových popiskov, brožúr, prezentácií, popisky k umeleckým dielam, informačné články / blog, firemný web apod. Špecifické texty z oblasti umenia a businessu.


Ponúkame
Perspektivnú prácu v mladém kolektivu, prácu na externú spoluprácu, podieľanie sa na tvorbe ďalších zaujímavých projektov.


Prečo pracovať práve s nami?
Robíme len prácu, ktorá dáva zmysel, takže sa nemusíš báť frustrácie zo zbytočných procesov. Ponúkame osobnú realizáciu a pestrú prácu v priateľskom kolektíve na pražských Vinohradoch. Vieme zorganizovať čas i prácu, pretože máme rozbehnutých viac projektov naraz. U nás je samozrejmosťou veľká perspektíva rozvoja, čo sa týka náplne práce a zodpovednosti


Ak chceš byť súčasťou nášho tímu a spoznať nás osobne, pošli nám svoj CV na info@aurogenio.com

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie