Car design - polep aut

NAVRHNEME A zrealizujeme ORIGINÁLNY POLEP VÁŠHO AUTA

ODLÍŠTE SEBA A SVOJE AUTO

V spolupráci so špičkovými odborníkmi sa otvárajú nekonečné možnosti v oblasti designu automobilov. Vďaka pokrokovým technológiám a precíznemu spôsobu prevedenia je teraz možné prepojiť hodnotu umenia Joe Muczka jr. s hodnotou Vášho vozidla, či motocykla. Technika polepenia áut v kombinácii s materiálmi najvyššej kvality nie len že prinesú Vášmu vozidlu ochranu laku pred vonkajšími vplyvmi, ale aj pridanú hodnotu v odobe originality a jedinečnosti. Motív od svetoznámeho umelca Joe Muczka jr. si vďaka jedinečnému spôsobu polepania áut dnes môže dovoliť každý, kto chce upútať, zaujať a vyniknúť pri každej jazde automobilom.

Jedinci, ktorí chcú svoj voz premeniť na neprehliadnuteľné umelecké dielo, si môžu vybrať zo širokej škály vybraných reprodukcii umelca Joe Muczka jr. Tí, ktorí chcú svoj automobil, či motocykel povzniesť na úroveň skutočného unikátu, majú možnosť si vybrať motív a design z našich limitovaných edícii (motívov), čo poskytuje exkluzivitu a záruku, že vybraný motív nemôže vlastniť nikto iný. Urobte zo svojho auta originál, ktorý bude unikátom nie len na svetovom trhu umenia.

AKO TO FUNGUJE?

  1. Vyberte si svoj obľúbený motív umelca Joe Muczka jr.- môže to byť buď reprodukcia alebo motív z limitovanej edície, ktorý už nikto iný na svojom aute okrem vás mať nebude.
  2. Ďalej si vyberte typ polepu – môže to byť celopolep, ktorý dodá ochrannú vrstvu celému autu alebo sa môže jednať o polep čiastočný tzv. s rezanou grafikou. V tomto prípade vám zostane pôvodný lak auta a my naň budeme aplikovať fóliu iba v niektorých oblastiach.
  3. Vyberete si typ/farbu fólie.
  4. V spolupráci s našimi dizajnérmi a grafikmi navrhneme originálny dizajn v 3D programe, aby ste si všetko mohli prehliadnuť do najmenšieho detailu. V tejto fáze sa dajú zrealizovať zmeny a úpravy podľa vašich predstáv.
  5. Po odsúhlasení dizajnu, nasleduje jeho samotná realizácia. Pripravíme fólie na tlač a môžeme začať lepiť.

Celý proces od výberu motívu až po finálne odovzdanie auta do vašich rúk trvá niekoľko týždňov. Vášmu autu sa bude venovať tým profesionálov, ktorý sa skladá s dizajnérov, 3D grafikov, kreatívnych grafikov, odborníkov na auto fólie a v neposlednej rade i nášho umelca.

Radi vám pripravíme individuálny návrh podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.
KONTAKTNÝ FORMULÁR

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie