Zveme Vás na jedinečnú vernisáž Joe Muczka jr.

Srdečne Vás pozývame na ďalšiu jedinečnú vernisáž umelca Joe Muczka jr. tentoraz zo sladkým nádychom. Touto akciou by sme radi pokrstili úspešnú spoluprácu  AuroGenio Art a Pražská čokoláda Steiner & Kovarik. Vďaka spojeniu týchto dvoch spoločností vznikla umelecká kolekcia božských mandlí v čokoláde.

Predstavíme Vám inovatívne poňatie spájajúce unikátne umenie s vysoko kvalitnou gastronómiou a budete môcť vyskúšať, ako chutia exkluzívne produkty zabalené do originálneho dizajnu Joe Muczka jr. Večer plný moderného umenia a chutí bude spojený okrem iného s ukážkou živé maľby priamo na pódiu tzv. Action Painting, autogramiády a chýbať nebude ani tombola, ktorá zakončí tento nezabudnuteľný zážitok.

Vstup je bezplatný, ale je nutné sa registrovať telefonicky: +420 778 737 713 alebo emailom na: news@aurogenio.com a my Vám obratom zašleme platnú pozvánku. Ďakujeme a budeme sa tešiť na stretnutie. 
Vernisáž sa uskutoční 28.6.2018 v 18:30h v priestoroch galérie Café Louvre v Prahe.


INFORMACE K OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ NA TÉTO AKCI


 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie