Víkend plný kreativity uprostred panenskej prírody

Na farme Michael v obci Nedvězí sme mali možnosť spoločne s Joe Muczka jr. stráviť dva dni v prekrásnom prostredí, v spoločnosti významných osobností patriacich do Asociácie rodinných firiem.. V areáli farmy sme prezentovali umelcové obrazy a produkty spoločnosti AuroGenio Art s dizajnom Joe Muczka jr. Neformálne prostredie prispelo nie len k utuženiu priateľských vzťahov, ale aj k nadväzovaniu tých obchodných. Počas nabitého programu mali hostia šancu ochutnať naše produkty ako umelecké prémiové pivo či čokoládu, ktoré prítomných uchvátili svojou chuťou a ojedinelým dizajnovým balením.


V rámci sprievodného programu bola veľmi vyhľadávanou "škola maľovania", pri ktorej si záujemci mohli vyskúšať maľbu na plátno akrylovými farbami pod dohľadom nášho umelca Joe Muczka jr. Svoje vlastnoručne namaľované obrazy si po dokončení mohli zobrať sebou domou. Vzniklo tak cez 10 originálnych malieb, ktoré svojim tvorcom budú robiť radosť a pripomínať im tento nevšedný umelecký zážitok.


Veríme, že pre všetkých zúčastnených bola prítomnosť umelca a produktov s jeho motívmi jedinečnou skúsenosťou a zážitkom na ktorý budú dlho spomínať.Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie