Vernisáž v hoteli Tenis

V moderných priestoroch hotela prebehol príjemný večer v sprievode živej hry na saxofón. Hostia mohli ochutnávať ako pivo Joe Muczka, tak aj silné Espresso, ktoré taktiež patrí s Cafe Crema a Filtrovanou kávou do "rodiny" Art Beverage. Predstavili sme aj Muczbagy s novými motívmi alebo štýlové powerbanky obohatené Joeovým umením. Nechýbal ani tradičný bodypainting a bohatá tombola.

Hotel je zároveň aj galériou umenia Joe. Na stenách visia jeho vybrané reprodukcie aj limitované edície a hostia si môžu užívať chvíle relaxácie v pohodlných Muczbagoch. Hotel Tenis, AuroGenio a Joe Muczka jr. spolupracujú už od roku 2014, kedy sa uskutočnila prvá spoločná vernisáž. Tento koncept si majitelia i návštevníkov obľúbený natoľko, že vernisáž Joe Muczka jr. v hoteli Tenis nebola určite posledná.Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie