Vernisáž Joe Muczka jr. a AuroGenio Art v Brunold Automobile

Druhý adventný týždeň prebehol v znamení vernisáže umelca Joe Muczka jr. Vernisáž bola usporiadaná v spolupráci s Brunold Automobile GmbH na ich pobočke v Stuttgarte.


Vernisáž sa od samotného začiatku niesla v duchu skvelej zábavy a úžasného vína s dizajnom Joe Muczka jr. Hlavným moderátorom a skvelým zabávačom bol majiteľ spoločnosti AuroGenio Art - Mark Muczka.


V rámci celej udalosti nesmel chýbať ani sprievodný program. Počas vernisáže obrazov a skulptúr si mohli hostia prehliadnu ako vyzerá moderné poňatie umenia a ochutnať veľa produktov s motívmi Joe Muczka jr. V krásnom prostredí sa okrem výrobkov a umeleckých diel nachádzali aj prekrásne luxusné vozy mnohých značiek ako napríklad Jeep a Alfa Romeo.


Zlatým klincom štvrtkového večera bol Action painting predvedený umelcom Joe Muczka jr. priamo na pódiu. Behom pár minút na plátne vzniklo nádherné umelecké dielo s motívom slnka.


Na záver by sme chceli touto cestou vyjadriť veľké vďaka nielen všetkým partnerom, ale aj všetkým, ktorí sa akcie zúčastnili a vytvorili úžasnú atmosféru tejto nezabudnuteľnej akcie.

Fotogaléria: Brunold Automobile GmbH 

 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie