Vianočný večierok k príležitosti otvorenia predajne Le Chomat

28. novembra 2018 sa uskutočnil Vianočný večierok k príležitosti otvorenia predajne Le Chomat v New Living Center Bratislava. Spoločnosť Le Chomat predáva luxusné postele vyrábané tradičným spôsobom s dlhoročnou tradíciou. Večierok bol prvou akciou s vianočnou tematikou v tomto roku a všetkým zúčastneným navodil nádhernú vianočnú atmosféru.

K posteliam do showroomu spoločnosti Le Chomat vytvoril Joe Muczka jr. jedinečné skulptúry, ktoré v Bratislave zbadali hostia vianočného večierku ako prvý. Išlo o jedinečnú a unikátnu prezentáciu týchto skulptúr, spoločne s príbehom ich vzniku. Skulptúry vyvolali veľké ohlasy a účastníci vianočného večierku boli nadšený.

Celý večer se nesl v nádherném vánočním duchu a všichni se překrásně bavili. Jsme velice rádi, že si večer příCelý večer sa niesol v nádhernom vianočnom duchu a všetci sa prekrásne bavili. Sme veľmi radi, že si večer priaznivci umenia Joe Muczka jr. nenechali ujsť, a mohli sme si tak spoločne užiť túto krásnu a jedinečnú umeleckú udalosť.

 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie