Umelecký dizajn interiérov? Originálne a sviežie!

Špecializujeme sa na prepojenie umenia s najrôznejšími produktmi a službami a výnimkou nie je ani interiérový dizajn. Posunuli sme hranice konvenčných predstáv v oblasti umenia a ponúkame prémiové a originálne produkty či služby šité na mieru. Tieto jedinečné produkty dokážu každému miestu vdýchnuť jedinečnosť, radosť, harmóniu a umelecký charakter.

Motívy, z ktorých vychádzame, pochádzajú zo štetca známeho umelca Joe Muczka jr. Vami vybraný motív dokážeme preniesť takmer na čokoľvek, nápadom a originalite sa medze nekladú. Dnešná doba moderných technológií umožňuje tlač na mnoho rôznych povrchov a produktov. V tomto prípade Vám ponúkame tlač na koberce, vankúše, posteľné obliečky, deky, nábytok, originálne sedacie vaky tzv. Muczbagy alebo celý rad kvalitných designov na vane, radiátory, kuchynské linky a skrine, chladničky, podlahy, steny, a dokonca aj na vonkajšie priestory.

Dokážeme zariadiť kompletný interiérový aj exteriérový design nielen bytov a domov, ale aj hotelov, konferenčných miestností, kancelárií, apartmánov, reštaurácií, exhibičných stánkov a mnoho ďalšieho. Z unikátneho prostredia budete čerpať energiu, kreativitu a pozitívne pocity.


Zaujala vás táto myšlienka? Radi vám pripravíme individuálny návrh podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás na e-mail d.muczka@aurogenio.com


 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie