Umelecké diela Joe Muczka jr. oživili tentokrát Národný dom na Smíchove

V polovici februára sme boli súčasťou reprezentačného plesa Prahy 5 pri príležitosti 115. výročia povýšenia Smíchova na mesto, ktory bol pre nás nezabudnuteľnou udalosťou. V rámci tohoto společenského večera sme prezentovali nášho umelca Joe Muczka jr. a produkty s jeho designom.

V nádherných priestoroch Národného domu na Smíchove bolo vystavených bezmála 50 obrazov, a hostia mali príležitosť ochutnať prémiovú kávu z limitovanej edície JMJ. Počas večera bol Joe pozvaný na pódium, kde sa po otázkach moderátorky Zdeňky Žádníkovej Volencovej bližšie predstavil publiku, vďaka čomu tak hostia mohli o niečo bližšie spoznať nášho umelca.

Veľkolepé priestory Národného domu sa nám podarilo skrášliť nádhernými a tematickými obrazmi a počas celej udalosti sa chodbami šírila nezameniteľná vôňa. Súčasťou exkluzívneho večera bolo hudobné vystúpenie svetoznámeho virtuóza Jaroslava Svěceného a tanečné vystúpenie vicemajstrov ČR v Showdance Františka Kopeckého a Petry Stehnovej. Bol to večer, kedy sa nám opäť podarilo dokázať, že jedinečné umenie spája, a keď Vás obklopujú farby, vkus a umenie, je ľahké cítiť sa skvele.

 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie