Ohliadnutie za FOR INTERIOR

V dňoch 4.-7. októbra ste mali možnosť nahliadnuť pod pokrievku umelcovej tvorby na veľtrhu FOR INTERIOR v Prahe. V umeleckej MUCZKA HALL bola k videniu unikátna kúpeľňa s potlačenou vaňou a radiátorom či spálne s originálnou posteľnou bielizňou. Návštevníci si mohli vyskúšať ako sa sedí v umeleckých sedacích vakoch tzv. Muczbags, obdivovať umelecké koberce a luxusné automobily polepené špeciálnou autofóliou. To všetko vyladené s motívmi obrazov od Joe Muczka jr.

V sobotu sa pri príležitosti veľtrhu konala aj slávnostná vernisáž, kde v rámci programu umelec Joe Muczka jr. maľoval naživo na pódiu pred publikom. Prebehla komentovaná prehliadka celej umeleckej haly a v priebehu vernisáže bola možnosť degustácie unikátnych vín, výberové kávy či kvalitnej čokolády. Program bol zakončený tombolou, hralo sa o sadu umelecké kávy, víno a obraz od samotného umelca.

Ďakujeme všetkým partnerom i návštevníkom, opäť sme si potvrdili, že ak sú dostupné technológie, tak pre nás neplatia žiadna obmedzenia čo sa týka originality a chuti tvoriť nové veci!

Pozrite sa na reportáž TV Bývanie, kde sa k výstave vyjadril aj samotný umelec a jeho brat Mark Muczka.

K videniu sú aj ďalšie dve reportáže z výstavy a to na TV Prima a forinterior.cz.

Dočítate sa o nás na portáli Novinky.cz kde o našej MUCZKA HALL napísali dva články, druhý tu.

O veľtrhu sa zmienili tiež Dřevostavby.cz.

  


Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie