Letisko v Pardubiciach zaplnili obrazy Joe Muczka jr.

Boli sme pri tom! V stredu, 31.1.2018, sa uskutočnil slávnostný večer pri príležitosti otvorenia nového letiskového terminálu Jana Kašpara v Pardubiciach. Príjemný večer v moderných priestoroch letiska pomerne sa rýchlo zaplnili významními hosťami a organizátormi, ktorí si mohli naplno vychutnávať zaujímavý program.

Nové priestory letiska zdobili vybrané diela a produkty s dizajnom umelca Joe Muczka jr. Okrem nádherných obrazov, lahodnej kávy a zlatistého piva z limitovanej edície Joe Muczka jr., si hostia mohli vyskúšať aj odpočinok v štýlových a pohodlných Muczbags.

Otvorenie terminálu bolo spojené aj s krstom časopisu Bet he Best a Komora v sprevode symfonického orchestru. Zaujímavým bodom večera bolo stretnutie viacerých umelcov na jednom pódiu. Vystúpenie Václava "Noid" Bártu za sprievodu Bohemian Symphony Orchester Praha, počas ktorého umelec Joe Muczka jr. naživo maľoval obraz priamo pred zrakmi hostí. Tentoraz mu bol inšpiráciou letec Jan Kašpar a jeho lietadlo.

Hostia mali vďaka bohatému programu možnosť nahliadnuť do umeleckého sveta a počas celého večera bolo zo všetkých strán cítiť nezabudnuteľnú umeleckú atmosféru. Slávnostný večer zakončila tombola, ktorej hlavná cena bola reprodukcia umelca s tematickým názvom „Dvouplošník“.

V marcových číslach časopisov Be the Best a Komora.cz vyšli články o tejto netradičnej a úspešnej akcii. Články sú k nahliadnutiu v online verzii pod týmito odkazmi  Be the Best a Komora.cz

 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie