Joe Muczka jr. spoločne s Karlínskym divadlom vzdali hold Karlovi Svobodovi

Hudobné divadlo Karlín, v spolupráci s AuroGenio Art a umelcom Joe Muczka jr., pozvalo 19. decembra na svoje dosky hviezdy českej hudobnej scény. Umelci, ktorým legendárny skladateľ Karel Svoboda písal svoje hity, spojili sily s mladšími generáciami a pripomenuli tak spoločne autorove nedožité osemdesiate narodeniny.

Pred samotným galakoncertom sa konalo odhalenie hviezdy na Karlínskom chodníku slávy. Karlín má zatiaľ na svojom chodníku sedem hviezd a pre každého jednotlivého umelca je to dozaista veľká pocta.

Hneď po odhalení hviezdy na chodníku slávy nasledovala vernisáž obrazov Joe Muczka jr., ktorého obraz Karla Svobodu bol použitý ako vizuál k nasledujúcemu upomienkovému galakoncertu. Obrazy si verejnosť môže pozrieť pri návšteve divadla v jeho priestoroch. Viac informácií o obrazu Karla Svobodu nájdete na našich stránkach pod týmto odkazom: Obraz Karel Svoboda

Druhá časť večera bola venovaná galakoncertu, kde zazneli hity zo slávnych muzikálov Karla Svobodu. Hovoríme napríklad o hitoch z muzikálov Noc na Karlštejne, Dracula, Monte Christo alebo Golem. Hity z muzikálov a ďalšie piesne zaspievali umelci ako Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Václav Neckář, Jiří Korn a ďalší. Vrcholom večera bolo vystúpenie Karla Gotta s pásmom jeho piesní. Na záver vystúpenia si spevák nechal ich najväčší spoločný hit Lady Carneval.

Fotogalérie z večera: Karel Svoboda 80

O celej akcii písalo veľa médií a záznam z koncertu vysielala 30. 12. 2018 od 20:15 TV Prima. Články a televízne vysielanie, nájdete pod týmito odkazmi.

Aha

Novinky

Super

Super

Blesk

České noviny

Aplausin

Topstar

TV Prima

 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie