Joe Muczka jr. na Escape 6 Prague Car Festival

Pozývame Vás na 7. ročník automobilovej výstavy Escape 6 Prague Car Festival, na ktorej bude Joe Muczka jr. spolu so spoločnosťou AuroGenio, prezentovať svoje umenie v rámci unikátneho Car designu.  A nie len to, na dvojdňovom festivale, ktorý každoročne navštívi okolo 25 tisíc ľudí, bude Joe Muczka jr. predstavovať jedinečné spojenie umeleckého designu a luxusných automobilov vyhlásených značiek ako Mercedes, BMW, Audi alebo Dodge.

Zoznámte sa s exkluzívnym designom Joe Muczka jr. a výhodami polepu na automobil, navrhnutého na mieru.

Okrem výstavy originálnych exponátov si budete môcť prezrieť produkty zo sektoru Interior design, kde si budete môcť prehliadnuť množstvo jedinečných umeleckých kúskov, vrátane obrazov umelca a produktov s jeho designom. Príďte a nechajte sa okúzliť a inšpirovať netradičným umením, ktoré môže obohatiť aj Váš každodenný životný štýl.


Pre návštevníkov festivalu a ich deti je pripravený zaujímavý sprievodný program  vrátane tomboly.


Festival sa bude konať 1.- 2. 9. 2018 na výstavisku PVA Expo Praha Letňany.


Pre ďalšie informácie a nákup vstupeniek, navštívte oficiálny web Prague Car FestivaluBudeme sa tešiť na nové stretnutia!

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie