Joe Muczka jr. na dostihovom závodisku v Pardubiciach

Poslednú májovú sobotu, sa na dostihovom závodisku v Pardubiciach uskutočnila 1. kvalifikácia na 128. ročník Veľkej Pardubickej, ktorá sa bude konať v každoročnom jesennom termíne. Na tak významnej akcii nesmel chýbať ani Joe Muczka jr., ktorého tvorbu si môžete pozrieť na čoraz viac eventoch naživo, spoločne s ochutnaním špičkových produktov s jeho jedinečným dizajnom.

Priestor závodiska Joe Muczka jr., oživil svojimi najnovšími originálnymi obrazmi a muczbagmi, na ktorých mohli mnohí prítomní v napätí sledovať svojich pretekajúcich favoritov. Príjemné osvieženie počas horúceho dňa, si hostia dopriali našim vychladeným pivom, a zároveň mali možnosť ochutnať remeselnú prémiovú čokoládu, ktorú budeme v blízkej dobe prezentovať na pripravovanej vernisáži.

Pred Veľkou Pardubickou bude ešte viacero kvalifikácii, a spoločnosť AuroGenio s Joe Muczkom jr. sa teší na ďalšie stretnutia v prostredí dostihových závodov. 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie