Joe Muczk jr. a AuroGenio v ružovom

V polovici mája sme sa zúčastnili "Dňa v ružovom" v pražskom hoteli Clarion, ktorý organizovala súťaž vinárov- Kráľ Vín Českej Republiky. Večera sa zúčastnila mimo iných aj ženská organizácia Mamma HELP, ktorá pomáha chorým s rakovinou prsníka a ich rodinám. Joe Muczka jr. obohatil večer tematickým bodypaintingom, ladeným v ružových tónoch večera. Joe na tele modelky vytvoril dielo v podobe karafy vína a dvoch pohárov, ktoré sa do atmosféry večera skvele hodili. Zlatým klincom večera bola tombola, ktorej prvou cenou bol obraz spoločnosti AuroGenio, ako inak než v ružových farbách.

Na akcii sme tiež predstavili našu novinku - Limitovanú edíciu mandlí v bielej čokoláde s malinami, zabalenej do balenia, dizajnovo navrhnutým Joe Muczkom jr. exkluzívne pre túto udalosť v ružových farbách. Sladká novinka, vedľa ďalších druhov Chocolate design by Joe Muczka jr., medzi hosťami zožala veľký úspech a sa stala jedným z najobľúbenejších produktov sekcie Art Food. Prítomní návštevníci mali možnosť ochutnať aj umeleckú kávu prvotriednej kvality, ktorá večer ešte väčšmi spríjemnila.
Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie