Car design v podaní Joe Muczka jr.

Prvý septembrový víkend sme mali možnosť byť súčasťou automobilovej výstavy Escape6 Prague Car Festival. AuroGenio spolu so svojim umelcom Joe Muczka jr. sa prezentovali najnovším designom autopolepov a „ochutnávkami“ z interior designu.

Výstavisko počas celého víkendu prekypovalo rôznorodými modelmi tuningových, športových či luxusných áut. Nechýbali ani novinky zo sveta elektromobilov či vzácnych vintage retro modelov.


V bohatom sprievodnom programe sa predstavil aj náš umelec Joe Muczka jr. so svojim Action paintingom na hlavnom pódiu, v ktorom zachytil model Lamborghiny Aventador vo svojej bezchybnej podobe.


Okrem áut a umenia mali návštevníci možnosť si vyskúšať jazdu na elektromobiloch, auto-simulátory, či zahrať si VR a video hry v Play Zone. Nechýbal ani kultúrny program vo forme tanečných vystúpení a voľby Miss Car Prague festivalu, ktorá od umelca dostala krásnu reprodukciu s názvom "Správný smer".

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie