Art & Chocolate v priestoroch galérie Cafe Louvre

Dlho očakávaná vernisáž Art & Chocolate je za nami a bola naozaj veľkolepá. Okrem už tradičného sprievodného programu bolo pre hostí pripravené slávnostné odkrytie umelcových diel, ktoré vytvoril v sérii obrazov s motívmi úzko spätými s Prahou a českou krajinou. Joe Muczka jr. namaľoval ikonu českej histórie- Karla IV., rovno na dvoch obrazoch, Staromestský orloj a hrad Karlštejn. Nové diela návštevníkom doslova vyrazili dych. Stredoveké klenoty českých krajín v postmodernom spracovaní sú opäť ďalším z jedinečných unikátov ateliéru Joe Muczka jr.


Priestorom galérie kaviarne Louvre sa niesla vôňa čokolády z čokoládovej fontány, a hostia mali šancu ochutnať mnoho druhov mandlí v čokoláde netradičných chutí. Vystavené boli taktiež originálne produkty s designom Joe Muczka jr., ktoré návštevníkov zaujali a skvelo podtrhli umeleckú atmosféru večera. O mimoriadny umelecký zážitok sa mimo iného postaral aj herec Pavel Trávniček, ktorý priložil ruku k dielu v rámci tradičného bodypaintingu a pomohol Joe s maľovaním na krásnu modelku.

Vernisáž, ktorá pokrstila spoluprácu spoločnosti AuroGenio s Pražskou čokoládou, zakončila tombola ktorej hlavnou cenou bola reprodukcia obrazu Stradivari. Obraz ktorého motív Joe Muczka jr. preniesol aj na umelecké balenie obľúbených „Vajíčok troch farieb“, mandlí obalených v troch druhoch čokolády. Výherca sa tak môže pýšiť skutočným umeleckým skvostom.

Sme veľmi radi, že si večer priaznivci umenia Joe Muczka jr. nenechali ujsť, a mohli sme si tak spoločne s nimi užiť krásnu a jedinečnú umeleckú udalosť. 

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie