Ochutnávka / prezentácia čokolády

ART FOOD

Vďaka našim službám v rámci odvetví Art Food dokážeme zabezpečiť, aby váš Event prebehol na jednotku a stal sa pre Vašich hostí fantastickou a nezabudnuteľnou udalosťou. Prostredníctvom spojenia neodolateľnej čokolády a umenia sa Vaši klienti budú cítiť rozmaznávaní. O to viac, ak je obdarujete ideálnym darčekom, ktorým výnimočne lahodná čokoláda, bezpochyby je. Aj preto sa za Vami iste budú radi vracať. Zabezpečíme kompletnú realizáciu - prezentačný stánok, techniku, produkty prémiovej kvality s dizajnom Joe Muczka jr. a v neposlednom rade aj odborníkov, ktorí u prezentácie prémiových výrobkov nesmú chýbať.

Komplexné poňatie vytvára projekt, ktorého výsledkom je vizuálna dokonalosť skĺbená s prvotriednou kvalitou surovín, ktoré pohladí Vaše zmysly. Art Food služby a s nimi úzko spojené služby v rámci Art Beverage sú neoddeliteľnou súčasťou nami realizovaných akcií v rámci Art Events.

Radi Vám pripravíme individuálny návrh podľa Vašich predstáv. Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie