Art Events

PREPOJENIE UMENIA A ZÁBAVY

Ľudia milujú zábavu, pocit jedinečnosti, aj keď ich niekto rozmaznáva. Vernisáže, ktoré idú ,,ruka v ruke,, s obrazmi, sú dnes veľmi prestížnou spoločenskou udalosťou.

Vďaka častým vernisážam spájame ľudí nielen s umením, ale aj medzi sebou. Vytvárame kultúru stretávania sa ľudí so spoločným zmýšľaním. Vytvárame milovníkov umenia Joe Muczka jr., rovnako ako vynikajúce podmienky pre obchodné príležitosti, získavanie kontaktov a budovanie reputácie.

V našom poňatí sú vernisáže nezabudnuteľné. Vždy sa snažíme urobiť z udalosti silný zážitok na všetkých úrovniach - pomocou nádherných umeleckých kúskov, programu s umelcom, občerstvenia aj darčekov. Vernisáže sa môžete zúčastniť ako spolu usporadujúca firma, prispôsobiť program svojim potrebám a vyťažiť z jej obchodného potenciálu maximum.

Či už ste do vernisáže zapojený Vy osobne alebo nie - tieto udalosti zanechávajú odtlačok v ľudských srdciach a starajú sa o to najdôležitejšie - zvyšujú popularitu nielen umelca ale aj Vašej firmy či značky.

Urobte si radosť a prihláste sa k odberu zaujímavých informácií o našich produktoch.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie