Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Horák turistické мультитопливная Zubr benzín alebo plyn

Horák turistické мультитопливная Zubr benzín alebo plyn

Táborenie A Turistika

    €58.66
    • (1)

SKU: w713

Štítky: elektrické planer doprava zadarmo, ushm, bison prípade, tvár videl, skladačka, videl, alkohol, kruhový, vŕtačka zmiešavač, bison.

Špecifikácia:

  • Názov Značky: ZUBR

Popis

Kompaktný a šetrné k životnému prostrediu turistické horáky slúžia na varenie, sušenie bielizne a kúrenie stany. Plynové horáky-optimálne pre pešiu turistiku v teplom období, práce na skvapalnený plyn, plnené do fliaš. Kvapalné palivo, horáky alebo primuses-pre zimný oddych a horolezectvo, práca na benzín, petrolej, nafta je palivo. Na Zubr horáky sa vyznačujú vysokou kvalitou a stabilitu prevádzky, vďaka použitiu moderných materiálov a jedinečné technické riešenia. Mnoho horáky sú vybavené piezo-zapaľovanie, systém. Kompaktný plastové prípadoch/políčok zabezpečujú ochranu pred poškodením. Aplikácia

Určené pre varenie a teplotou vody v túru a na piknik výhody Výkon 3000 W Prichádza s palivovej nádrže (500 ml) horák má vysokú odolnosť, ktorá je dosiahnutá pomocou skladacie nohy-podporuje Špeciálne horák dizajn umožňuje pracovať neustále v ťažkých poveternostných podmienok Мультитопливная horák pracuje na plynné a kvapalné palivá, takže je univerzálny Bezpečné použitie-vstavaná paliva riadok umožňuje umiestniť palivovej nádrže od plameň ohňa Pohodlné nylonové puzdro pre jednoduché skladovanie a prepravu Obsah balenia Horák мультитопливная, zmontované s palivom 1. riadku. Kvapalné palivo nádrž, s palivové čerpadlo 500 ml Súprava na Opravu 1. Multi-tool 1. Tryska 1 tryska Ø 35мк O-krúžok 2 & OSLASH; 6 mm spätný ventil 1 skontrolujte, ventil, Kovové pletivo 1. Palivová nádrž tube 1. Nylon kryt 1. Používateľská Príručka 1.

Môžete tiež rád