Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Integrované Megaorei3 Nočné Videnie Rozsahu Video Záznam Lov Kamera pre Puška Optickým Zameriavačom Ďalekohľad Kompaktné a Ľahké

Integrované Megaorei3 Nočné Videnie Rozsahu Video Záznam Lov Kamera pre Puška Optickým Zameriavačom Ďalekohľad Kompaktné a Ľahké

Video Dohľad

  €164.71 €219.62
  • (1)

SKU: w430

Štítky: puška zbraň, veľké puška rozsah, ochrana picatinny, mh1, rozsah pôsobnosti, riflescope hakko, rifl rozsah, collimator eotech, airgun puška, bočné bipod.

Špecifikácia:

 • Video Výstup: AVI
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • ir moc: 3W
 • Displej: 1.3 PALCOVÝ Displej
 • Špeciálna Funkcia 1: Záznam Videa Počas Lovu
 • Názov Značky: BOBLOV
 • INFRAČERVENÉ vlnové Dĺžky:
 • Foto Reolution: 1280*720P
 • Číslo Modelu: Megaorei3
 • Špeciálna Funkcia 2: Odfotiť, Kým Lov
 • Napätie: 3.7V
 • Použitie: Nočné Videnie Lov Fotoaparát
 • Technológia: Nočné Videnie Kamery a VIDEO

Integrované Megaorei3 Nočné Videnie Rozsahu Video Záznam Lov Kamera pre Puška Optickým Zameriavačom Ďalekohľad Kompaktné a Ľahké

Zabudnite na iné DIY nočné videnie rozsah kamery na trhu! Pozrite sa na MEGOAREI3! Je to všetko v jednom!

POZRITE, ČO NAŠI ZÁKAZNÍCI POVEDAL A AKO SA TESTOVANIE NAŠICH PRODUKTOV

Megaorei3 Nočné Videnie Puška Pôsobnosti získava vysokú reputáciu po zákazníka skúška v exteme podmienky. JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA! VYNIKAJÚCI V NOCI VISIOIN! Päť hviezd v Noci Videnie. Päť hviezdičiek v HD rozlíšení. Päť hviezdičiek v anti-shockproof.

ZÁZNAM VIDEA A ODFOTIŤ ZDIEĽAŤ S PRIATEĽOM

Patent Megaorei3 720p Digitálne Taktické Nočné Videnie Lov Kamerou na Nočné Videnie Puška Rozsah Pohľad Nahrávanie Videa Funkcia umožňuje nahrávať video a odfotiť zdieľať so svojimi priateľmi, keď sa na lov alebo na pozorovanie divokej zveri.

VYMAZAŤ ZOBRAZENIE DŇA A NOCI

S Megaorei3 nočné videnie lov fotoaparátom môžete zobraziť a zaznamenať akýkoľvek objekt v úplnej tme. Takže si môžete vychutnať vaše lov deň a noc. Môžete vidieť až 400-dvore rozsahu s jeho infračervené svetlo nočné videnie Rozsahu. Ideálne pre širokú škálu použitia ako dohľad, nočný Lov, voľne žijúcich živočíchov pozorovanie a skúmanie jaskyne a tak ďalej.

SUPER ANTI-SHOCK / RECOILPROOF

SHOCKPROOF/RECOILPROOF je vždy jeden z kľúčových faktorov pre nočné videnie riflescope fotoaparátu. Niekoľko výrobca alebo developer môže vyriešiť problém. Riešime to! 1. V Megaorei3 nočné videnie riflescope fotoaparát, používame kremíka na ochranu dôležitých súčastí, ktoré sú ľahko rozbité v normálnom DIY nočné videnie zariadenia v dôsledku pevného šok z rana. Tento kremíka balenie design umožňuje SUPER ANTI-SHOCK výkon Megaorei3.

UPGRADE 720P 24MM CCTV OBJEKTÍV REÁLNY DIGITÁLNY FOTOAPARÁT

S Megaorei3 AI Smart IC vnútri, sme sa zvýši fotoaparát 720P real digital a automatické day/night shift (nie je potrebné prepnúť prepínač už). 360 stupňov nastaviteľná kamera pomáha opraviť zameranie a získať jasný obraz; 3MP a 16 MM objektív kamery má veľké zlepšenie v pixelov a zorné pole, obrázkový efekt je lepšie a jasnejšie, a zorné pole je širší.

720P REAL DIGITAL HD ROZLÍŠENIE OBRAZU

Sme prvou v DIY Lov Nočné Videnie Riflescope trhu, ktorý vytvára digitálny signál a 720p HD rozlíšenie, Nočné Videnie Zariadenie. Ostatné DIY výrobkov na trhu, všetky s analógový signál, analógový signál znamená, snehové vločky na obrazovke.

UŽÍVATEĽSKY PRÍVETIVÝ PREVÁDZKA MENU PODPORY MULTI-JAZYK

Systém vložiť v Megaorei3 720p nočné videnie riflescope kamera, videorekordér sa veľmi ľahko a pohodlne ovládať stačí stlačiť tlačidlá na zadnej strane displeja. Môžeme si vybrať jazyk a zmeniť nastavenie podľa vašej požiadavky.

1.3 PALCOVÝ LCD DISPLEJ

S Megaorei3 Nočné Videnie riflecope Fotoaparát, videokamera, môžete vidieť objektu LCD obrazovky bez ohľadu na deň alebo noc, je to pohodlnejšie, ako prezeranie priamo cez rozsahu.

VSTAVANÝ IR LASER BATERKA ROBÍ NOČNÝ LOV VIAC PROFESIONÁLNE

Megaorei3 nočné videnie riflescope nezobrazí typické svietiť od thermal imaging vidíte vo filmoch. Využíva infračervené technológie, čo znamená lepší obraz a nesvieti zistiteľné svetlá udržať svoju pozíciu skryté. IČ baterka nemá žiary viditeľné svetlo, to žiarenie neviditeľné Infračervené svetlo. To je dôvod, prečo to je nápad pre nočný lov, pretože to je neviditeľný korisť a udržať svoju pozíciu skryté, je nápad pre streľbu hodnotiť, prasa, vlk, kojot. Infračervené je neviditeľné oči, ale je citlivá na IR kamera do auta. Takže, keď zapnete IČ baterka v tme, môžete vidieť obraz na obrazovke sa stal jasnejším. Baterka je hlava zdvíhateľnej, môžete tiež upraviť konvergencia a rozptylu IR svetelný lúč podľa úsek alebo komprimovať baterka získať vhodné jas a svetlo rozsahu. Tento IČ baterka je upgrade, je zvýšenie viditeľné vzdialenosť pre tento nočné videnie rozsah fotoaparát kit až 300 metrov.

KOMISIA ZARIADENIA

1. Dať 1 kus 18650 batériu(nie je súčasťou dodávky) do priestoru pre batérie(napríklad fotografie ukázal⑦) 2. Dajte ② v zadnej časti okulára z telescope①. 3. Opraviť ③ v zadnej časti okulára z telescope①. 4. Utiahnite ④and②. 5. Utiahnite ⑥and⑤.

AKO CLIBRATE

1. Opraviť IR kamera na očný reliéf poloha puška rozsahu. 2. Otočiť rozsah zväčšenia nastavovacie koliesko. 3. Otočiť nočné videnie zariadenie vnútorný pohľad získať jasný obraz. 4. Dlho stlačte tlačidlo IR zapnite INFRAČERVENÝ horák, nočný režim sa aktivuje automaticky. 5. Nastavenie smeru INFRAČERVENÝ horák, že sa budú prekrývať zobraziť rozsahu. 6. Push v IR pochodeň kapota dostať nízke svetlo pre krátke vzdialenosti zamerané. Vytiahnite INFRAČERVENÝ horák, kapota získať vysoké lúč na dlhé vzdialenosti zamerané.

PARAMETER

Displej: 1.3 palcový 720P HD

Fotoaparát: 25 MM Objektív

Baterka: Infračervený Blesk

Baterka Vlnová dĺžka: 850nm

Baterka Najviac Viditeľné Vzdialenosť:200-300 m alebo viac

Záznam Jedinečný Dizajn: Super Anti-shock

NV0078 BALÍK OBSAHUJE

1x NOČNÉ VIDENIE VIDEOKAMERA (3MP, 720 HD, 25MM CCTV OBJEKTÍVU, DAY/NIGHT VISION NASTAVITEĽNÉ ZAOSTRENIE)

1x JEDNODUCHÚ MONTÁŽ HLINÍKOVÝCH ROZSAH MOUNT S 3KS Z " O " KRÚŽOK (36 MM, 40 MM, 44 MM)

Magallanes 1486

  5
2021-01-18

tavsiye ederim güvenilir satıcı 15 günde ulaştı elime ürün

Môžete tiež rád