Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

NK22/16 Ložisko 22*30*16 mm ( 5 PC ) Tuhý Golier Ihlové Ložiská Bez Vnútorného Krúžka NK22/16 NK2216 Ložisko

NK22/16 Ložisko 22*30*16 mm ( 5 PC ) Tuhý Golier Ihlové Ložiská Bez Vnútorného Krúžka NK22/16 NK2216 Ložisko

zásuvky

  €8.83 €9.81
  • (2)

SKU: w1128

Štítky: hrdza, 19x30x7, 7212 ložisko, PROTI HRDZI, keramické ložiská 308, ložisko guľkové 306, ihlové ložisko závod, 5x13x4mm, otvorte ihlové ložisko, ihlové ložisko iko.

Špecifikácia:

 • Číslo Modelu: NK2216
 • Materiál: OCELE
 • Nátery: Antikorózne Olej
 • Názov Značky: FUSHI
 • Krútiaci Moment Kapacita: 22*30*16 mm
 • Drsnosť Povrchu: Ra 0.05
 • Štruktúra: Ihlové

Tuhý Golier, Ihlové Ložisko

Tuhý golier, ihlové ložisko má kompaktná konštrukcia, malé radiálne veľkosť a veľkou zaťažiteľnosťou. Je vhodný pre časti, ktoré radiálne celková veľkosť je obmedzená. To je tiež široko uplatňuje na situácie, keď hriadeľa alebo bývanie má kyvné pohybu. Vo všeobecnosti, ihlové ložisko len odolal radiálne zaťaženie, nie axiálne zaťaženie. Keď hriadeľ má axiálne zaťaženie, môže byť použitý v kombinácii s inými ložiskami. Avšak, to nie je limit axiálne posunu hriadeľa alebo bývanie. Obmedzujúcim rýchlosť otáčania ihlové ložisko je nižšia. Vo vysokej rýchlosti otáčania hlavného stroj, ihlové ložiská s klietkou, musí byť zvolené tak ďaleko, ako je to možné. V súcitu s inými typmi ihlové ložiská, podľa situácie rovnaké radiálne veľkosť, ihlové ložisko má veľkú únosnosť a vysoká pevnosť, ale má vysoké trenie krútiaceho momentu. Tento druh ložisko má mnoho série s rôznymi štruktúra a veľkosť. Žiada sa, že tvrdosť, presnosť spracovania a drsnosť povrchu hriadeľa vestník povrchu a koľajových povrchu vonkajšieho bývanie byť rovnaké ako tie, golier z ložiska. Ako pre ihlové s G2 triedy, priemer sa líši v rámci 2µm v skupine. Okrem plný ihlové ložiská majú pevné klietky, ktoré môže správne sprievodca rovnobežné osi riadok ihlové.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Model: NK22/16 Typ: Ihlové Ložiská Bez Vnútorného Krúžka Vnútorný Priemer: 22 mm, Vonkajší Priemer: 30 mm, Hrúbka: 16 mm Weght (g): 29.15 Množstvo: internet vecí 1 = 5 KS

LOŽISKÁ DETAIL

ROZMERY ZOZNAM

F A Q

1. Prečo ložiská dostal som sa triasla?

Vôľa ložísk sa týkajú hrať. Predvolený je štandardný C0 vôľa, ktorá je zvyčajne 3-18um. Zodpovedajúce zásady je zobrazené na obrázku nižšie. Ak nemusíte triasť, zvoľte si, prosím, C2 malé vôľa ložiska. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás, prosím, pred nákupom.

2. Čo je presnosti ABEC-1?

ABEC je Americkej normy ANSI. Zodpovedajúce nemecká norma DIN a medzinárodnej norme ISO sú nasledovné:

3. Poskytujete logistiky sledovanie informácie?

Áno, všetky naše produkty poskytujú úplné logistiky sledovania. A výrobky, ktoré kupujete, sú všetky nové. Budeme kupovať prepravu poistenie pre vás. Ak je výrobok poškodenia alebo straty počas prepravy, môžete dostať zaplatené.

Môžete tiež rád