Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Kodi 100ml Akryl Kvapaliny 3D na Nechty, Tipy na Nechty, Staviteľ Ideálny Monoméru Clear Pink White Crystal Akryl Prášok Pre Predĺžiť

Kodi 100ml Akryl Kvapaliny 3D na Nechty, Tipy na Nechty, Staviteľ Ideálny Monoméru Clear Pink White Crystal Akryl Prášok Pre Predĺžiť

Nechty Umenie A Nástroje

    €9.45 €19.70
    • (0)

SKU: w11193

Štítky: acryl powder, veľké akryl monoméru, monoméru nechtov kvapaliny, biele zuby, živica kremíka kvapaliny, oválne, okrúhle false na nechty, tipy, gél kodi, dh nechty, acryl nechtov prášok, KODI STIERKA.

Špecifikácia:

  • NET WT: 100ml
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: YD KODI PROFESSIONAL
  • Číslo Modelu: Akryl Kvapaliny
  • Zložka: Ako obrázok
  • Množstvo: Jeden Ks

VÝHODY

Ak chcete vytvoriť ochrannú vrstvu, posilniť svoje vlastné prírodné nechty, podporovať dlhšie a silnejšie nechty, ktoré nie sú rozdelené alebo kôra. Možno použiť na prírodné nechty a nepravdivé nechty. Poskytuje fantastický prírodný vzhľad pre vaše nechty. Umožňujú vám za professional alebo home nail art design. Profesionálny nail art darček pre seba, alebo svoju priateľku.

DIY DIZAJN KVET KROKOV:

1. Štetec na akryl moc na nechty formulár s akryl kvapaliny. 2. Držať ho na svoje skutočné nechtov a uistite sa, že plne plaviaca-up, počkať ho v suchu. 3. Odstránenie nechtov forme. 4. Výbava tvar nechtov. 5. Naneste farbu srsti. 6. Skontrolujte tvar akryl prášok, ako chcete, s akryl kvapaliny. 7. Aplikovať vrchný náter,vyliečiť ju.

NAIL ART PREDĹŽENIE KROKOV:

1. Naneste vrstvu základným náterom,vyliečiť ju. 2. Dať klinec formulára na necht. 3. Štetec na akryl prášok na nechty s akryl kvapaliny. 4. Po akryl prášok a akryl kvapaliny sú kombinované, a aplikovať ho na klinec. 5. to sa bude snažiť v priebehu 1-2 minút. 6. Vzlet klinec forme. 7. Výbava tvar nechtov. 8. Aplikovať vrchný náter,vyliečiť ju.

LÁSKAVO PRIPOMIENKY

1. Vyhnúť sa všetky kontakte s pokožkou. Ak začervenanie alebo iné známky nežiaduce účinky vyskytnú, okamžite prerušte používanie. 2. Udržiavajte nepriedušne uzavreté. Uchovávajte mimo slnečného žiarenia. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Môžete tiež rád