Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Domov Poplašných Systémov Bezpečnostných Domov, Príjazdovej Cesty Alarm Gsm Alarm Smart Home Control Zabezpečovacích Systémov Inteligentných Domov Alarm Automatizácie

Domov Poplašných Systémov Bezpečnostných Domov, Príjazdovej Cesty Alarm Gsm Alarm Smart Home Control Zabezpečovacích Systémov Inteligentných Domov Alarm Automatizácie

zásuvky

  €73.65 €102.29
  • (2)

SKU: w11157

Štítky: smart home automation, ajax dome alarm, 4g alarm systém, príjazdová cesta kamera alarm, alarm rada, systém proti vlámaniu, mi smart alarm systém, mercedes dvere automatizácie, bezpečnostný alarm systém smart home, príjazdová cesta snímač pohybu.

Špecifikácia:

 • záložnej batérie: DC7.4V
 • Typ Pripojenia: Bezdrôtové
 • Číslo Zóny: 4 drôtových slučiek a 6 bezdrôtových zón
 • GSM sieť: podporovať iba 2G
 • Moc: DC9V-12V
 • Veľkosť: 20*12*10
 • Video rozhranie: No
 • Výstup Počet: 110bd
 • Typ Alarmu: Budík
 • Zapnutie Stráženia Typ: FR Remote-controller
 • Číslo Modelu: AS005-HT10015
 • Heslo Klávesnice: Áno
 • GSM Frekvencie: 900/1800/1900MHz
 • Bezdrôtová frekvencia: 433mhz
 • Súprava Konfigurácia: Dvere/Okno, Senzor
 • Displej: Áno
 • Názov Značky: HuilingyiTech

Bezdrôtové prípade: Vzťahovať moderných mobilných komunikačných technológií,podpora SMS a voľba alarm -8 Káblové obrany zón a 99 bezdrôtových obrany zón; -najviac 5 bezdrôtové diaľkové ovládanie kódy; - LCD displej. Stavať hodiny . Ovládať jednoduché -Zvuk výzva pre všetky operácie; -SMS riadka, keď napájací stratil a obnoviť -Môžete ukladať 6 skupina telefónne čísla:keď alarmujúce,systém bude alarm volať na tieto čísla automaticky; -Môžete ukladať 2 skupina SMS čísla:keď alarmujúce,systém bude posielať alarmujúce SMS automaticky; -Môžete ukladať 2 skupina číslo o pco centra -10-druhý automatického zaznamenávania; -Build-v umelých inteligentný digitálny hlasový hlásateľ; -Používatelia, môžete uskutočňovať hovory pomocou tlačidiel na ústredni,rovnako ako telefón; -One-key-funkcia ovládania: Na Rameno,Home Arm,Diaľkové Ramena; -SOS,oheň,plyn,dvere,predsieň,oknom,balkón,a obvod miesta alarm; -v Reálnom čase,delay,24 hodín,bypass obrany pásmach programovanie funkcie; -Bezdrôtová kódovanie:ľahko pridať ďalšie bezdrôtové príslušenstvo; - vstavaná nabíjateľná batéria , aby budík po vypnutí napájania Dôležité: tento poplachový systém podporujú len 2G sieť GSM.

Ako užívateľ v tejto alarm systém: Jednoducho vložte GSM SIM kartu, ak chcete aktivovať ovládací panel (Zmluvy alebo Pay As You Go). Žiadna telefónna linka potrebné. Quad-Band GSM Modul: 850 /900/1800/1900MHz, pre použitie na celom svete. Podporuje až 99 bezdrôtových zón (s jedným bezdrôtových senzorových v každej zóne) a 7 drôtových zón (s mnohými káblové snímače pripojené pomocou série pripojenie v každej zóne). Podporuje Načasovanie Arm/Disarm (do 3 skupín), Čiastočné Rameno (Home Arm), Vstup Odkladu (Alarm Omeškania) a Ukončiť Odkladu (Arm Omeškania). Diaľkové ovládanie zabezpečovacieho systému telefonicky a SMS; Podpora až 6 určené telefónne čísla pre alarm hovory v 3 slučky a 3 určené telefónne čísla pre SMS notifikácie. Systém Rýchlej Funkcia: vytváranie telefónnych hovorov priamo z ovládacieho panelu so SIM kartu. Automatické prehrávanie predvolených 10-druhý zaznamenávania, keď sa alarm a alarm hovoru. SMS Notifikácia pre Real-time Arm/Disarm Stav (Nie je Podporovaný Väčšinou Iné Non-Značkové Poplašné Systémy Na eBay). Modrý LCD displej s časom, hodiny, alarm stav a intenzitu signálu bar displej. Vstavaný umelé inteligentný digitálny hlasový hlásateľ pre jednoduché operácie. V reálnom čase, delay, 24-hodinový, bypass obranné pásmo programovanie funkciu. Zabudovaný záložný nabíjateľná batéria vydrží až 5 hodín SMS pripomienka, pri pripojení NAPÁJACIEHO adaptéra vypnite napájanie. Pracovať ako GSM alarm systém (s GSM SIM kartu) alebo na Mieste poplachu (Bez SIM karty).

Upozornenie: príslušenstvo okrem diaľkové ovládanie neobsahuje batériu.

Stabilný a Realiable Alarm Spôsobom

Potrebujete, aby vaše home/office bezpečné, ale dostať všetky high-end bezpečnosť miniaplikácie a služby k dispozícii, ktoré vám pomôžu urobiť, že je drahý snaženia. Teraz, roll si vlastný DIY bezpečnostný poplachový systém. Je to väčšia zábava, a to si ušetriť nejaké peniaze. Môžete aktiváciu/deaktiváciu alarmu panel telefonicky, SMS, diaľkové ovládanie, alebo na aktiváciu/deaktiváciu tlačidlo ústredni. Ak ste často cestujú alebo sa chcete uistiť, že váš dom je bezpečný, zatiaľ čo ste preč, tento systém je ideálny výber pre vás. Tam byť, Aj Keď Nie Ste

Ústredňa bude autodial alebo poslať SMS na váš prednastavené telefónne číslo po každom zistiť senzor je aktivovaná, siréna zaznie na mieste v rovnakom čase. Všetky tieto veci, ktoré vám pomôžu najlepšie bezpečnostné možné, a preto je veľmi ťažké pre každého, kto sa dostať do vašej domácnosti alebo firmy. Okrem toho, voliteľné bezdrôtové prístroje môžu byť pridané do poskytujú kontrolu nad ostatné funkcie, vrátane bezdrôtový dymový senzor, bezdrôtový úniku plynu senzor, bezdrôtový opakovač signálu, núdzové tlačidlo, aby spĺňali vaše potreby hovädzieho mäsa do vášho alarm systému.

Dva-Pásmový SOS Hovoriť

Tento poplachový systém s pokročilej technológii obojsmerná SOS hovoriť. To je kombinácia, silný domáci bezpečnostný alarm systém a SOS Tiesňové Volanie funkcie. Stlačte tlačidlo SOS tlačidlo, alarm panel bude automaticky vytočiť vopred SOS číslo(môžete nastaviť SOS číslo člena rodiny/miestnej nemocnice). Keď hovor dostane cez reproduktor je predvolene zapnuté, potom užívateľ môže hovoriť so svojou rodinou/ zamestnanci Nemocnice priamo. To dáva seniorov a ich opatrovatelia slobody, nezávislosti, ako aj pokoj. Je ideálny pre domy s dieťaťom alebo starších obyvateľov, ako diaľkový alarm je dodávaný s panic tlačidlo, ktoré môžu byť taktiež použité ako úradnícku núdzové oznamovací systém.

Život je bezpečnosť, keď ste v ovládacom (Rozšíriteľné)

Naše alarm systém vám umožní zostať v kontakte so svojimi domov jednoducho a pohodlne a kdekoľvek — na cestách, v kancelárii alebo počas dovolenky.

Môžete tiež rád