Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

USB Nabíjateľné Elektrické Komár Plácačka S UV Lampa Vrah Prenosné Rakety Hmyzu Lietať Chybu Wasp Lietať Plácačka Elektrické Tenis B

USB Nabíjateľné Elektrické Komár Plácačka S UV Lampa Vrah Prenosné Rakety Hmyzu Lietať Chybu Wasp Lietať Plácačka Elektrické Tenis B

zásuvky

  €5.55 €8.53
  • (0)

SKU: w10770

Štítky: muskito vrah rakety, lampa komár, elektrické komár rakety, lietať plácačka mi, FLYDIGI, lietať vrah rakety, odpudzujúce elektrické komár, taška usb, nabíjateľná elektrické komár plácačka, elektrické lietať rakety.

Špecifikácia:

 • Celková Dĺžka: -
 • Číslo Modelu: Elektrické Komár Plácačka
 • Čas Nabíjania: Do 2 Hodín
 • Menovité Napätie: 110V
 • Zdroj Napájania: ŽIADNE
 • Materiál: PE
 • Oka Štýl: 2-Vrstvový
 • S Batériami: No
 • Šírka Oka: -
 • Pracovné Napätie: 2200V
 • Funkcia Produktu: Skladacia

LED Elektrické Mosquito Killer S UV Lampa Akumulátorové USB Nabíjanie Chybu Zapper Lete Lietať Plácačka Pasce Domov Pešti Chybu Hmyzu Rakety

Funkcie: 1. Veľké anti-moskytiérou, silný elektrický šok anti-komár, elektrické komár plácačka a anti-komár lampa dve funkcie.

2. Nabíjania rozhranie štvorcovou základňou môže byť postavený ako mosquito killer lampa. Môžete sa obrátiť na mosquito killer funkciu počas nabíjania.

3. 3000V napätia, vysokého napätia rozvodnej siete, 6 ultrafialové Led, 360 ° priestorovým svetlo.

4. Dvojitý prepínač dizajn zabezpečiť bezpečné použitie, vybavený práce indikátor a indikátor napájania.

5. Vstavaný 1200mAh lítiovej batérie, inteligentne elimináciu statickej elektriny po vypnutí.

Špecifikácie(o):

Materiál: ABS + elektronických komponentov

Veľkosť: 54 x 22 cm/21.26x8.66in (vrátane podstavca)

Hmotnosť: 360 g (bez stojana)

Kapacita batérie: 1200mAh lítiová batéria

Menovitý výkon: 2W

Raketa napätie: ≈DC3000V

Vstupné rozhranie: USB

Nabíjanie vstup: DC5V-1A

Svetelný zdroj: 360-400 nm LED

Niečo, čo by ste mali vedieť:

1.Keď elektrický komár plácačka je práca, nie je tam vysoké napätie na kovových ôk siete! Prosím, majte ju mimo dosahu detí, ako predísť úrazu elektrickým prúdom, a nepoužívajte ruky, aby ste sa nedotkli kovových ôk siete alebo sa dotknite kovového ôk siete s kovovým predmetom v ruke!

2. Tento výrobok nepoužívajte na miestach, kde horľavý plyn môže existovať, a nepoužívajte kovové alebo iné vodivé predmety, aby iskra tým, kontakt medzi kovov a kovových čisté.

3. Po použiť, prosím, prepnite vypínač napájania do polohy OFF.

4. S cieľom zabezpečiť životnosť batérie, ak nie je zrejmé, efekt pri použití plácačka na zap komárov, alebo pri spodnej časti batérie indikátor bliká, znamená to, že batéria má v podstate vyčerpal, prosím, prestaňte ju používať a účtovať výrobku v čase, v opačnom prípade, keď je lítiová batéria napätie je nižšie ako 2.8 V, produkt funkcia ochrany nízkeho napätia bude výrobok zadajte chránené štátu a vyvolať, že výrobok nebude fungovať. V tomto čase, výrobok musí byť nabitá pred tým, než môže byť použitý.

5. Ak ju nepoužívate dlhú dobu, treba ju každé tri mesiace, každý čas nabíjania je približne 3 hodiny, a výrobok by mal byť uložené v vetranom, suchom mieste, kde relatívna teplota je menej ako 80%, a tam by mal byť žiadne korozívne chemikálie okolo.

6. Nie utrite mokré uteráky alebo opláchnite čistý povrch s vodou, ale môžete použiť dlhé-vlasy jemným štetcom alebo knock mierne na čistenie čistý povrch.

(Komár nečistoty môžu spôsobiť skrat na kovového povrchu oka a poškodiť elektrické komár plácačka, prosím, vyčistite ho v čase)

7. Prosím, nepoužívajte výrobok ťuknite na iné tvrdé predmety alebo štipka oka povrchu výrobku, aby sa zabránilo poškodeniu kovového povrchu oka.

8. Prosím, použitie výrobku v súlade s požiadavkami a poznámky podľa pokynov, a nerozoberajte produkt bude, ako nezákonné činnosti, a sme nie je zodpovedná za akúkoľvek manuálnu škody spôsobené nezákonnej činnosti.

Balenie Zoznam:

1 x Komár Plácačka

1 x Nabíjacej Základni

alebo

5 ks Plastových lietať plácačka

Poznámky:

1. Vzhľadom na rozdiely svetla a displeja, farebnú položky môžu byť mierne odlišné od toho, ako ukazuje obrázok.

2. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby toleranciou 0,1-2 cm.

3. Tento elektronický komár plácačka sa musí uchovávať mimo dosahu detí, a nie je vhodný pre stodoly, hospodárske zvieratá prístreškov a podobných miestach.

4. Je zakázané dotýkať kovových ôk siete produktu, ak produkt pracuje, a je zakázané používať výrobok pre horľavé plyny alebo horľavé materiály alebo iné osoby, ktoré môžu spôsobiť nehodu.

Na naše Brazílsky priatelia:

Brazília Post má dočasne oznámila, že bude účtovať asi $3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nebude zaplatené. Ak nemôžete prijať $3.5 colný poplatok, prosím, nie objednávku.

Pre viac informácií, pozrite si prosím nižšie uvedený odkaz, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Kupujúci čítanie

1. O platbu

Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

2. O dodávky

A. Poštovné A Odovzdanie

Budeme prijímať rôzne kanály podľa charakteristík prepravu tovaru. To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Od sledovania čase rôzne kanály budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne ukazujú, 1-4 dni pre medzinárodné expresné dodávky, a ak je preťaženiu, sledovanie informácie o čase bude predĺžená.

A. O colnej a colnej

Poštových zásielok, zvyčajne nevytvárajú tarify, ale colných predpisov v rôznych krajinách budú mať rôzne colné odbavenie krát. Prosím sledujte informácie v dobe a obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné. Medzinárodné expresné doručenie zvyčajne vytvára ciel. Vezmite prosím na vedomie, miestne dane colný noriem s cieľom vyhnúť sa colné problémy spôsobuje výrobky, ktoré majú byť vrátené alebo zničené. Ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo priniesť informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

3.Vrátenie A Politík

Pretože medzinárodnej prepravy nákladov a času náklady sú pomerne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov. Budeme dôsledne skontrolujte, či sa dostane poškodený produkt, prosím kontaktujte nás. Pre váš prospech, skontrolujte package skôr, než ho podpíšete a pošlete fotografiu k nám. Budeme hodnotenie výrobku podľa konkrétnych podmienok produkt, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy. Ak chcete vymeniť alebo vrátiť tovar bez poškodenia výrobku, len návrat poštovné náklady budú účtované a zašleme vám nový produkt pri prevzatí výrobku. Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

Môžete tiež rád