Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

NK15/12 Ložisko 15*23*12 mm ( 5 PC ) Tuhý Golier Ihlové Ložiská Bez Vnútorného Krúžka NK15/12 NK1512 644800K Ložisko

NK15/12 Ložisko 15*23*12 mm ( 5 PC ) Tuhý Golier Ihlové Ložiská Bez Vnútorného Krúžka NK15/12 NK1512 644800K Ložisko

zásuvky

  €9.25 €10.88
  • (1)

SKU: w10768

Štítky: kosti golier, krk štíhlejší, autocad 2019, golier odpojte, cartridg, microdermoabrasion, autocad, otvorte ihlové ložisko, 15 ihlové ložisko, ez tetovanie.

Špecifikácia:

 • Štruktúra: Ihlové
 • Drsnosť Povrchu: Ra 0.05
 • Nátery: Antikorózne Olej
 • Materiál: OCELE
 • Krútiaci Moment Kapacita: 15*23*12mm
 • Číslo Modelu: NK15/12
 • Názov Značky: FUSHI

Štruktúra a úvod

Tuhý Golier, ihlové ložisko

Tuhý golier, ihlové ložisko má kompaktná konštrukcia, malé radiálne veľkosť a veľkou zaťažiteľnosťou. Je vhodný pre časti, ktoré radiálne celková veľkosť je obmedzená. To je tiež široko uplatňuje na situácie, keď hriadeľa alebo bývanie má kyvné pohybu. Vo všeobecnosti, ihlové ložisko len odolal radiálne zaťaženie, nie axiálne zaťaženie. Keď hriadeľ má axiálne zaťaženie, môže byť použitý v kombinácii s inými ložiskami. Avšak, to nie je limit axiálne posunu hriadeľa alebo bývanie. Obmedzujúcim rýchlosť otáčania ihlové ložisko je nižšia. Vo vysokej rýchlosti otáčania hlavného stroj, ihlové ložiská s klietkou, musí byť zvolené tak ďaleko, ako je to možné. V súcitu s inými typmi ihlové ložiská, podľa situácie rovnaké radiálne veľkosť, ihlové ložisko má veľkú únosnosť a vysoká pevnosť, ale má vysoké trenie krútiaceho momentu.

Tento druh ložisko má mnoho série s rôznymi štruktúra a veľkosť. Žiada sa, že tvrdosť, presnosť spracovania a drsnosť povrchu hriadeľa vestník povrchu a koľajových povrchu vonkajšieho bývanie byť rovnaké ako tie, golier z ložiska. Ako pre ihlové s G2 triedy, priemer sa líši v rámci 2µm v skupine. Okrem plný ihlové ložiská majú pevné klietky, ktoré môže správne sprievodca rovnobežné osi riadok ihlové.

Vlastnosti & klasifikácia

Model RNA, NK Ihlové Ložiská Bez Vnútorného Krúžku

Na ihlové ložiská bez vnútorného krúžka je vhodná pre časti, ktoré radiálne veľkosť je obmedzená. Pretože bez vnútorného krúžku, povrch hriadeľa vybavené to je konal priamo ako valcovanie plochy. Žiada sa, že povrchovej tvrdosti byť kratšia ako HRC60, drsnosť povrchu, nie viac ako 0.63 µm. Tento druh ložisko neobmedzuje axiálne posunu hriadeľa a bývanie a má vysokú obmedzenie rýchlosti otáčania. Model NA, NKI Ihlové Ložiská S Vnútorným Krúžkom

Vnútorný krúžok nemá rameno v tomto ložisku. Pre tento účel, vnútorný krúžok, vonkajší krúžok, kompletnú sadu ihiel a klietka môže byť namontovaný resp. Toto ložisko neobmedzuje axiálne posunu hriadeľa a vonkajšie bývanie. Od klietky oddeľuje ihly tak, aby sa znížilo trenie. To môže byť použitý pre časti, ktoré sa s vysokou frekvenciou otáčania.

Rozmer

Model: NK15/12

Typ: Ihlové Ložiská Bez Vnútorného Krúžku

Vnútorný Priemer: 15 mm

Vonkajší Priemer: 23 mm

Hrúbka: 12 mm

Množstvo: 1 bod = 5 KS

Aplikácie

Lady Infamous24

  5
2020-11-16

Xeixei

Môžete tiež rád