Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Kovové Formuloval Magic Arm Super Klip Krab Svorky pre Flash LCD Monitor LED Video Svetlo SLR Fotoaparátu DSLR Príslušenstvo

Kovové Formuloval Magic Arm Super Klip Krab Svorky pre Flash LCD Monitor LED Video Svetlo SLR Fotoaparátu DSLR Príslušenstvo

Fotoaparát & Foto Príslušenstvo

  €6.89 €9.32
  • (4)

SKU: w104

Štítky: ulanzi video svetlo, tím airbrush, ds fotoaparát, farebné led video svetlo, tv stojan monitora, canon blesk, godox softbox, micro camara, monitor pc, kamera video.

Špecifikácia:

 • Package: No
 • 11" Dĺžka Ramena: cca. 285 mm/11.22 palec
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: QD1030
 • farba: čierna
 • Názov Značky: FILMTU
 • 7" Dĺžka Ramena: cca. 185mm/7.28 palec
 • Svorka rozsah: cca. 55mm/2.16 palec
 • Materiál: Kov

Kovové Formuloval Magic Arm Super Svorka Krab Klip pre Flash LCD Monitor LED Video Svetlo DSLR SLR Fotoaparát, Príslušenstvo

Popis:

ROBUSTNÉ A ODOLNÉ-To je dobre opracované, kov, ktorý je vyrobený z pevného anodizovaného - hliníkovej zliatiny, nebude to ľahké trpieť korózii alebo poškodeniu.

MAGIC ARM - na Jednej strane má 1/4" skrutky pripojenie na Monitor, LED svetlo, alebo iné príslušenstvo. Druhá strana je hot shoe námestie mount, ktoré možno jednoducho namontovať do vášho Fotoaparátu DSLR. A tento hot shoe mount je odnímateľná, aby sa stala ďalšou 1/4" skrutky, takže oboch koncoch sú 1/4" skrutky, ktoré môžete pripojiť rôzne zariadenia.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE-magické rameno s zamknutie ovládacích tlačidiel na vydanie alebo zväčšenie napätia, ktoré môže dať všetky pozície pohybu.To formuloval magic rameno s Dvoma 360° hladké guľkové hlavy zjednodušuje montáž, umiestnenie a nastavenie akékoľvek fotoaparát svietidiel a iných doplnkov.

ŠIROKO POUŽITIE - Magic Arm Formuloval Trenie Rameno s Hot Shoe Pripojí je ideálny pre DSLR Fotoaparát Plošinu, LCD Monitor, DV Monitor, LED Svetlá, Flash Svetlá, Mikrofóny, Smartphone a Viac.

SUPER SVORKA - magic arm svorka má žena 1/4-20 a 3/8-16, obe štandardná montáž veľkostí v fotografického priemyslu na hlavy a statívy môžu byť použité pre rôzne prílohy. ako fotoaparáty,15mm, prúty, led svetlá, dáždniky, háčiky, police, tabuľové sklo, kríž, bary, atď.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE - Toto presné a trvalé navrhnuté super svorka s blokovania ovládacích tlačidiel na vydanie alebo zväčšenie napätia, ktoré môže dať všetky pozície pohyb,veľký chuck ľahko a rýchlo chytiť objektov.

Špecifikácia:

Farba: Čierna

Materiál: Kov

Svorka Rozsah: cca. 55mm/2.16 palec

7" Dĺžka Ramena: cca. 185mm/7.28 palec

11" Dĺžka Ramena: cca. 285 mm/11.22 palec

Poznámka:

Fotoaparát a ostatné doplnky nie sú súčasťou balenia;

Prosím vyberte správnu možnosť pred objednaním.

Pred použitím si, prosím uvoľnite gombíka proti smeru hodinových ručičiek. Ak sa používa násilne v opačnom smere, bude výrobok poškodený.

Package Zahrnuté:

Nastavenie: 1* 7" Magic Arm

Súbor B: 1* 11" Magic Arm

Súbor C: 1* 7" Magic Arm, 1* Super Svorka

Nastaviť D: 1* 11" Magic Arm, 1* Super Svorka

Nastavenie E: 1* Super Svorka

Lewis Stop

  5
2020-12-02

Great support. Good grasp.

Lil Saz Angel1

  5
2020-12-08

Quality is good, but palpably heavier than similar from smallrig

Sargeant Mark

  5
2020-12-16

Arrived earlier than expected. The product seems sturdy, it corresponds to what I had read before buying.

Glennthzmina

  5
2020-11-10

Great stuff, came pretty quickly. The set is beautiful, the quality is super. Keep well, clamps are strong.

Môžete tiež rád